Okcel - Monometre(Standlı)

okcel monometre

- Sigortalı adaptöre sahiptir. (voltajla ilgili sorunlarda adaptör yanmaz, sigortasını attırır. Sadece sigorta değiştirmeniz yeterli olacaktır. Sigortanın piyasa değeri 50 kuruştur)
- Cihazımız, monometre yani basınç ölçerlidir. Piyasada bulunan diğer su arıtma cihazlarından farklıdır. Monometre bağlantı elemanları pirinç malzemeden (sarı) yapıldığı için muadillerinin en üst kalitesidir. 1. sınıf malzeme ve kaliteli işçilik ile hazırlanmıştır.
- Su arıtma cihazımızın pompası muadillerine göre 300 GPD kapasiteye kadar olan membran filtreyi çalıştırma özelliğine sahiptir. İstenildiği zaman su arıtma cihazının membranı 300'lük yapılarak su üretim kapasitesi günlük 1 tona çıkartırılabilir.
- Pompanın emme ve basma kapasitesi, kuvveti emsallerinden yüksek olduğundan dolayı piyasada satılan diğer su arıtma cihazlarına göre eşsiz bir cihazdır.
- Su arıtma cihazımız metal paslanmaz şase üzerine yerleştiğinden, tezgah altına yerleştirildiğinde filtre kapları hiçbir şekilde mutfak tezgahıyla temas etmez.
- Metal şase ayaklarının altında bulunan elastik yapıya sahip plastikler sayesinde mutfak dolabınız çizilmez. Herhangi bir tahribata sebebiyet vermez.
- Su arıtma cihazımızda metal şase üzerinde bulunan ayaklar sayesinde titreşimlere, darbelere, itme ve çekmelere karşı devrilmez. Mukavemet gösterir.

Cihaz Özellikleri

5 Aşama Reverse Osmosis (RO) Sistemi
5 Kartuşlu Filtre Sistemi
12 Litre çelik Tank
Uzun Krom Musluk75 GPD Filimtec Membran Filtre
Günlük 300 Litre Su Üretimi 24/Saat
Çalışma Basıncı :1-7 Bar
Şatof Valf Dört Yönlü Vana
Flow Resrictor Akış Kısıtlayıcı Flow:400 ml
3,2 Galon NSF Onaylı 12 Litre Tank
Lüx Krom Musluk
10″ Çift O Ring Hausing Filtre Sistemi
Sistem Bağlantısı İçin Tüm Ekipmanlar Dahil
6 Metre Bağlantı Hortumu Beyaz 6,3 mm 1/4″ NSF
Anti Bakteriyel Tatlandırıcı Post Karbon Filtre T28

okcel istanbul